Jaké masáže provádím?

Většina z nás zná klasické masáže, které se provádějí zejména k relaxaci organismu. Pak existují také vyloženě relaxační masáže (čokoládová, lávovými kameny a další). Takové masáže u mě ale nehledejte.

Mou specializací jsou sportovní masáže, které slouží k přípravě sportovců na výkon, zbavit únavy po výkonu a v mém případě přednostně k rehabilitaci poraněných, zablokovaných či jinak bolestivých svalů, kloubů či úponů po celém těle (s výjimkou obličejových svalů). Používané techniky takovéto léčebné sportovní masáže se od klasických masáží liší a také je využito pasivního cvičení.

To je pohyb např. končetinou, kdy zákazník vůbec nic nedělá a s končetinou cvičí pouze masér, je to velmi účinné a uvolňující cvičení. Spolu s dechovým cvičením hlubokých svalů dochází záhy k uvolnění a po několika návštěvách masérny , kdy měl zákazník velké bolesti, dochází ke zmírnění bolestí nebo bolest úplně vymizí.

Mám zákazníky s různými obtížemi a bolestmi, při jejich první návštěvě u mne, si s nimi nejdříve popovídám, co je trápí, pak je tzv. prohmátnu, abych zjistila příčiny jejich obtíží.

Následně si připravím sestavu, která bude pro zákazníka při příští návštěvě nejvhodnější. Já sestavuji mým zákazníkům masáže tzv. “ na míru “, přičemž zachovávám správné postupy, aby masáž měla ten správný efekt. V poslední době jsem řešila syndrom zamrzlého ramene, zkrácené úpony svalů u loketních kloubů a další obtíže často způsobené povoláním.

Zpětná vazba je velmi kladná, zákazníci docházejí pravidelně dle objednávek a na další masáže se těší. Však se podívejte na reference 🙂

A já se těším na vás, moji zákazníci …